Něco málo o mě ...

... po mnohaletých studích zaměřených na grafiku, propagační výtvarnictví a výtvarné umění celkově, jsem se odvážila podniknout první pokusy s html a css. Od té doby již nějaká doba utekla a já mám za sebou realizace v tomto odvětví a i nadále nabízím tvorbu kvalitních originálních webových prezentací převážně pro chovatele koček a psů. Jako aktivní chovatel rozumím potřebám ostatních chovatelů a ráda bych i ostatním splnila sen o originalitě a dokonalém image chovné stanice.

Adéla Justová

Star Show Prague - mezinárodní výstava koček| www.star-show.wz.cz | grafický design, realizace webu
Eduard Justa - znalecká a konzultační činnost | www.eduardjusta.wz.cz | grafický design, realizace webu
Maine Diamond *CZ | www.mainediamond.cz | grafický design, realizace webu
Caramello Coon *CZ | www.caramellocoon.cz | grafický design, realizace webu, koláže
Nelly Ness *CZ | www.mainskamyvali.cz | grafický design, realizace webu, corporate design
Imagine Glamour *CZ | www.imagineglamour.cz | grafický design, realizace webu, koláže
Jurrasic Park *SK | www.jurrasicpark.sk | grafický design, realizace webu, koláže
Každá ze stránek, které tvořím jsou originálního designu a plně přizpůsobená přání majitele a image chovné stanice. Pokud se Vám moje tvorba líbí a toužíte po vlastních originálních webových stránkách, neváhejte a napište.

Samozřejmostí je tvorba nejen www, ale i bannerů, vizitek a dalších tiskovin.

adela.justova@gmail.com